Sloni, opice a žirafice

Letní řemeslná dílna a tvořivé hry pro děti od 3 do 12 let

Od 28.7. do 1.8. 2014, denně, 8:30 až 16:30

O dílně

Přihlašte své děti na celotýdenní tvořivý program plný her, vyprávění, zpěvu a bubnování v Ateliéru Archa Anima od 28 června. Bude to pro ně čas příběhu sálajícího Afrikou s exotickými zvířaty, která děti milují. Získají první zkušenosti s hrnčířským kruhem, africkými šperky, tkaním, maskami a stínohrou. Rozvíjíme jejich fantazii, učíme je novým dovednostem a řemesla prostě děti baví!

„Celý týden mi připadal jako pestrý přelet nad Austrálií, skoro jsem svému dítěti záviděla, také bych si tak chtěla hrát.“

Edita Černá, maminka

„Ráda maluju a vyrábím věci, ale nejvíc mě bavilo dostávat zábavné úkoly a nebyla jsem u toho sama. Všichni jsme zkoušeli a učili se — bylo to dobrý!“

Viktorka Rousová, 12 let

„Musím pochválit jak připravený neobvyklý program, tak jídlo, svačiny plné ovoce i trpělivost s mými trochu ostýchavými syny. Všichni jsme byli spokojení.“

Petr Šimůnek, táta

Datum konání

Pět dní, od pondělí 28. 7. do pátku 1. 8. 2014.

Místo konání

Ateliér Archa Anima, Pod Radnicí 3, Praha 5.

Důležité informace

Jde nám především o kvalitní, hravý a individuální přístup a proto máme maximální počet 6 dětí na jednu lektorku: 7 dopoledních míst pro děti ve věku 3–5 let a 14 celodenních míst pro děti ve věku 6–12.

Program

Každé dítě projde od jedné tvůrčí hry ke druhé ve své věkové skupině. Hry jsou inspirovány příběhem Sloni, opice a žirafice a rozděleny na malování, keramiku, pohyb, hudbu, tanec a zpěv. Hra je učení!

Děti si vyzkouší 9 řemesel a výsledky své práce si odnesou po závěrečné výstavě domů spolu s nezapomenutelným zážitkem. Další informace.

Přihláška a platba

Cena letní řemeslné dílny pro děti za 5 dní:

3 až 5 let (půldenní, max počet dětí 7) — 2 750 Kč
6 až 12 let (celodenní, max počet dětí 14) — 4 900 Kč

V ceně jsou zahrnuty svačiny, oběd z kuchyně Ekolandia, pitný režim, materiál a pojištění dítěte.

Prosím, registrujte se online vyplněním přihláškového formuláře. Obratem vám zašleme potvrzení o přijetí přihlášky a podklady k platbě.

Slevy

Nabízíme sourozeneckou slevu 10%. Pokud se někdo přihlásí na vaše doporučení (uvede vaše jméno do poznámky v přihlášce), dostanete slevu 15%. Podmínky slev.

Lektoři

Dílny povedou čtyři nekonformní lektorky našeho ateliéru: Michaela Bartoňová, výtvarnice a loutkoherečka; Tereza Indráková, tanečnice; Martina Rybová, hudebnice; Tereza Voříšková, keramička. Zaručujeme individuální přístup k dětem, přátelské a bezpečné zázemí.

Portrét Michaela Bartoňová

Michaela Bartoňová

Michaela Bartoňová je uměleckým duchem ateliéru a především výtvarnice. Vede kurzy u nás i v zahraničí už přes 20 let pro děti a pro dospělé. Povede výtvarnou část a bude koordinovat všechny tvůrčí činnosti v hravém duchu příběhu z Afriky, který bude také vyprávět…

Portrét Martina Rybová

Martina Rybová

Zpívá a hraje na kytaru, djembe a různé netradiční etnické nástroje. Je absolventkou magisterského studia speciální pedagogiky v Praze, postgraduálního studia Muzikoterapie pro oblast školství a sociální sféry v Plzni. Má neuvěřitelnou schopnost zaujmout děti různorodými hrami a usměrnit je ve chvíli, kdy ztrácejí pozornost.

Portrét Tereza Voříšková

Tereza Voříšková

S porozuměním přistupuje k nejmenším dětem, k jejich vývojové potřebě kontaktu s hlínou a vodou. Odbornou podporu pro svůj přístup čerpá Tereza z montessori pedagogiky. Africké motivy dětem oživí fantazii při starobylém řemesle a vše, co děti vytvoří i vypálíme.

Portrét Tereza Voříšková

Tereza Indráková

Vede děti v tanci a pohybu a dovede je zaujmout hrou na zvířata, předměty a situace. Vystudovala tanec na HAMU na UK. V Čechách vystupuje v nezávislých projektech divadla Ponec a Alfréd ve dvoře. Pedagogicky působí na DAMU a HAMU. Děti ji milují a chtěly by být tou krásnou baletkou jako ona. I když Tereza vůbec nenosí růžové piškotky a krátkou tylovou sukýnku.

Přihláška

Po odeslání vašeho jména a emailu obdržíte potvrzení o přijetí přihlášky a podklady k platbě.

Pokud vám byl kurz doporučen, připište to do poznámky. V případě, že kupujete kurz jako dárek, napište jméno účastníka do poznámky.

Pro další informace nebo jakékoli otázky ohledně kurzu neváhejte kontaktovat manažerku našeho ateliéru Radku, jak emailem, tak telefonicky na +420 608 653 493.